Menu

Księgowa Kraków

Księgowa w Krakowie. Najlepsze porady i wskazówki dotyczące księgowości.

OUTSOURCING KSIĘGOWY - zyskaj i zaoszczędź!

porady-prawne1

Wielu przedsiębiorców w celu zaoszczędzenia w firmie postanawia samemu zająć się księgowością. Jednak jeżeli wiedza o rachunkowości, księgowości jest znikoma, to jest to zły pomysł, który może przynieść więcej szkody niż pożytku. Co trzeba więc zrobić?

Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z rozwiązania jakim jest outsourcing księgowy dla firm. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą w pełni skupić się na doprowadzeniu firmy do sukcesu. Nie prawdą jest, że to duży koszt. Przedsiębiorca zyskuje bowiem na doświadczeniu, profesjonalizmie, wiedzy oraz korzystnych rozwiązaniach, które przynieść mu mogą pracownicy z firm zewnętrznych – biura rachunkowe.

Pracownicy biura rachunkowego zajmą się Twoją księgowością prowadząc ją według aktualnych przepisów, co pomoże Ci legalnie prowadzić działalność. Nie będziesz musiał przejmować się wypełnianiem deklaracji, bieganiem po urzędach oraz niekoncentrowaniem się na pilnowaniu terminów.

 

Powierz działalność w ręce specjalistów i skup się na zarządzaniu firmą.

 

Usługi księgowe obejmują:

  1. Pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych przedsiębiorstwa.

  2. Doradztwo finansowe, w tym analiza źródeł finansowania zewnętrznego, struktura finansów wewnętrznych oraz kontrola płynności finansowej firmy.

  3. Optymalizację podatkową.

  4. Przygotowanie pełnych sprawozdań i deklaracji, w tym sprawozdań dla akcjonariuszy w przypadku spółek akcyjnych.

 

Istotną zaletą biur rachunkowych jest to,że są one ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, czyli w razie popełnienia błędów w rozliczeniach przedsiębiorstwa to one ponoszą odpowiedzialność a nie przedsiębiorca.